Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać namacalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest z reguły zmęczony. Musi zregenerować siły. Dlatego bardzo istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój penis jest kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niesłychanie ważny.

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation