Styl wczoraj i dziś

Nadwaga, zwłaszcza wśród kobiet, definitywnie nigdy nie jest czymś dobrym – przecież niemal każda z kobiet pragnie wyglądać bardzo atrakcyjnie. Byłoby najlepiej, gdyby ukrywanie swojej prawdziwej wagi za pomocą ubrań nie miało nigdy miejsca, w końcu lepsza opcja to wzięcie się wreszcie za swoją osobę, zgubienie zbędnych kilogramów, ale to chyba jasne, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. I właśnie dlatego jak najbardziej należy starać się ubierać tak, aby nie było widać tłuszczu na udach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Podstawa to luźne wdzianka, które nie przylegają do ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki lub spódnice wyglądają bardzo seksownie, lecz tylko i wyłącznie wtedy, gdy kobieca sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Naturalnie istnieje wiele kobiet bez niepotrzebnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak tego chcą, lecz w tej chwili trzeba się skupiać na takich kobietach, które być może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego odkrywać. Czyli na pewien czas schowajmy głęboko w szafie obcisłe ubrania, bo nie będą raczej nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty i przykładowo biała bluzka autentycznie nie są dobrą kombinacją, ponieważ po prostu powodują we wszystkich przypadkach nieciekawy efekt. To znaczy prezentujemy się dużo grubiej aniżeli jest to w rzeczywistości. W przypadku butów nie liczy się kolor, a najzwyczajniej obcas. A więc unikajmy sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam niejako centymetry, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation