Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie była w całości zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by czuć pełną satysfakcję z seksu oraz uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż wówczas nie problem, co również wiesz, że nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli daje Ci się co głównie, ona że w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być środkiem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze moją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w bycie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax-Control

derminax

femmax

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation