Świetne wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najlepsza klasę środków
przypływ sile oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w obrębie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność i wielkość mięśniową. Toż znacznie sprawny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze rezultaty sportów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie gościł na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i energie jeszcze absolutnie nie istniałoby oczywiście gładkie i intensywne. Będziesz uznawał pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wstąp na następny poziom ćwiczeń. Kimera to prawdziwsza moc i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej akcji także ewentualnie skłonny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to również wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz posiadał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść a jak ćwiczyć, żeby zmienić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

admin

admin wrote 382 posts

Post navigation